Dzisiaj jest czwartek, 25 Kwi 2024

Warmia i Mazury

Hotele w zabytkach


Znajdujesz sie w:     Home Olsztyn Hotel „Kopernik”
Hotel „Kopernik”

Dwugwiazdkowy hotel usytuowany się w odległości 5 min drogi od olsztyńskiej Starówki. Hotel ma do dyspozycji 2 apartamenty: Kopernik i Galileusz, 43 pokoje typu „twin”, z dwoma oddzielnymi łóżkami, 6 pokoi typu „double”, z łóżkami małżeńskimi, 9 pokoi jednoosobowych oraz 2 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W ofercie hotelu znajdują się pokoje dla osób palących i niepalących. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon, odbiorniki radiowe oraz telewizję satelitarną.

 

Istnieje możliwość zorganizowania konferencji na 60 osób. Klimatyzowana sala dostosowana jest do obsługi szkoleń i spotkań biznesowych. Wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie i zestaw do prezentacji multimedialnych.

 

Hotelowa restauracja oferuje dania regionalne jak i europejskie, również dla dzieci i wegetarian. W hotelu znajduje się także gabinet masażu, oferujący m.in. saunę z koloroterpią (zarówno suchą jak i mokrą), masaże lecznicze, relaksacyjne, czy wyszczuplająco - ujędrniające oraz Salon Fryzur.

 

Więcej: www.kopernik.olsztyn.pl