Dzisiaj jest sobota, 13 Lip 2024

Warmia i Mazury

Hotele w zabytkach


Znajdujesz sie w:     Home Olsztyn Hotel „Warmiński"
Hotel „Warmiński"

Trzygwiazdkowy Hotel „Warmiński” zlokalizowany jest w bliskiej odległości między dworcem PKP a centrum miasta. Na gości czeka 127 komfortowo wyposażonych pokoi i 6 eleganckich apartamentów, w tym 2 całkowicie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Restauracja Bon Appétit na 160 miejsc, serwująca specjały kuchni regionalnej i europejskiej oraz kameralna restauracja Atelier, dostępna tylko po wcześniejszej rezerwacji. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z suszarką, telefon, radio, lodówkę, TV-sat i stałe łącze internetowe. W ofercie hotelu znajdują się zarówno pokoje dla palących i niepalących.

Dla wszystkich gości hotelowych oferowany jest relaks w Fitness Center z sauną, hydromasażem i salą do ćwiczeń oraz studio fryzur i gabinet masażu.

Hotel Warmiński posiada bogate zaplecze konferencyjno - biznesowe jak również urozmaiconą ofertę imprez okolicznościowych, takich jak: organizacja firmowych Andrzejek, spotkań z okazji świąt, przyjęć biznesowych, koktajli, czy imprez karnawałowych.

Więcej: http://www.hotel-warminski.com.pl