Dzisiaj jest czwartek, 25 Kwi 2024

Warmia i Mazury

Hotele w zabytkach


Znajdujesz sie w:     Home Olsztyn Hotel „Wileński”
Hotel „Wileński”

Najnowszy hotel w Olsztynie (otwarcie wrzesień 2009r). o 4-ro gwiazdkowym standardzie położony jest w samym centrum miasta, ok 5 min. piechotą od olsztyńskiej Starówki. W hotelu znajduje się 27 starannie zaaranżowanych i luksusowo wyposażonych pokoi 1 i 2 osobowych, w tym pokój o podwyższonym standardzie. Szczególną atrakcją hotelu jest ekskluzywny apartament wileński z dwoma strefami: dzienną i nocną oraz pokój dla osoby niepełnosprawnej. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w eleganckie meble, klimatyzację, telewizor LCD, telefon, dostęp do sieci internet, minibar, sejf. W luksusowych łazienkach znajdują się: kabina prysznicowa z natryskiem, umywalka, suszarka oraz galanteria hotelowa.

 

Do celów biznesowych istnieje możliwość wynajęcia sali konferencyjnej mogącej pomieścić do 155 osób z możliwością niesymetrycznego podzielenia na dwie mniejsze oraz małej sali mieszczącej 25 osób. Wszystkie sale są w pełni wyposażone multimedialnie.

Restauracja hotelowa serwuje tradycyjne dania zaczerpnięte z wileńskiej kuchni regionalnej. W hotelu Wileńskim znajduje się również Spa, posiadające w swojej ofercie m.in. takie zabiegi jak: masaż twarzy kamieniami z elementami akupresury, ocean treatment for men czy masaż relaksacyjny aromaterapeutyczny.

 

Więcej: www.hotelwilenski.pl