Dzisiaj jest wtorek, 26 Wrz 2023

Warmia i Mazury

Hotele w zabytkach


Znajdujesz sie w:     Home
Hotel Star Dadaj

Trzygwiazdkowy hotel położony jest w malowniczym otoczeniu jeziora Dadaj. Oddalony 30 km od Olsztyna tworzy unikatowe i zaciszne miejsce z dala od zgiełku dnia codziennego. Ta wyjątkowa lokalizacja sprzyja zorganizowanemu wypoczynkowi dla całej rodziny. W jego ofercie znajdują się 62 pokoje (10 pokoi jednoosobowych, 50 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje typu „studio” pokój dzienny + sypialnia), 9 bungalowów i 20 domków letniskowych - każdy wyposażony w telewizję satelitarną, telefon, łazienki, a w bungalowach dodatkowo znajdują się kominki. W hotelu znajdują się również pokoje dla osób niepełnosprawnych.

W hotelu znajduje się również SPA, w ofercie którego można znaleźć m.in. lipodermologię, masaże typu: lomi-lomi, gorącymi kamieniami, szwedzki, zabiegi na ciało czy twarz.

Dla chcących zorganizować spotkanie biznesowe, hotel udostępnia trzy sale (największa może pomieścić 200 osób), z ekranami, flipchartami i rzutnikiem multimedialnym.

Hotel „Dadaj” oferuje również dodatkowe atrakcje: basen, sauny, jacuzzi, kort tenisowe, kręgielnię, wypożyczalnię żaglówek, kajaków czy rowerów wodnych.

 

Więcej: http://www.star-dadaj.pl/